В Україні з 1 січня почнуть вводити європейські автомобільні номери

У зв'язку з підписанням угоди про асоціацію з Європейським Союзом, Україна перейде на автомобільні номери, що відповідають європейським стандартам.
 

"Це пов'язано з підписанням Угоди про асоціацію з ЄС. Зараз нові номера знаходяться в розробці", - сказав "Вістям" глава департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко. 

З 1 жовтня вмикаємо ближнє світло фар за містом

Нагадуємо, що згідно з діючими ПДР, з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах, що пересуваються поза населених пунктів необхідно включати денні ходові вогні, а в разі їх відсутності - ближнє світло фар.

Таке нововведення в правила дорожнього руху було введено в дію постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 № 111. "У багатьох країнах Європи рух з включеними фарами в світлий час доби є обов'язковим", - зазначив начальник ДАІ Анатолій Сіренко. - "Такі заходи безпеки допомагають значно знизити ризики виникнення дорожньо-транспортних пригод. 

Fiat показав оновлений Doblo

В Ганновері компанія Fiat офіційно представила рейстайлінговий Doblo. Новинка змінилася зовні і всередині, а також отримала поліпшені мотори і додаткові опції.
Дизайнери додали передній частині Doblo трохи "усмішливості", в той час як інженери попрацювали над поліпшенням шумоізоляції. Також в машині оновлені передня панель і кермо, а сидіння обшиті новим матеріалом.

Jeep Grand Cherokee SRT став ще потужнішим

Потужність 6,4-літрової атмосферної «вісімки» Jeep Grand Cherokee SRT 2015 модельного року збільшиться з 468 до 475 кінських сил.

В Україні розпочався прийом замовлень на новий Toyota Highlander

Автомобіль доступний для замовлення в трьох варіантах комплектації на вибір. Highlander оснащений оновленим бензиновим 3,5-літровим двигуном потужністю 249 к.с. і новою шестиступінчастою автоматичною коробкою.
Toyota Highlander третього покоління отримав новий динамічний і зухвалий екстер'єр з хромованими вставками, трапецієподібну решітку радіатора, верхня частина якої традиційно продовжується до середини фар, нові світлодіодні фари ближнього світла і денні ходові вогні.  

Зима наближається, а рівненські дороги так і не відремонтували !!!

Вулицю Гагаріна у Рівному по праву можна називати транспортною артерією нашого міста.

Криза на автомобільному ринку Рівненщини виникла через утилізаційний збір

Відміни чи зменшення утилізаційного збору очікують автосалони, виробники та майбутні водії.

З днем автомобилиста!

Дорогие работники автомобильного транспорта и дорожного хозяйства! Так уж сложилось, что без автомобилей сейчас невозможно представить нашу жизнь. Автомобильный транспорт является важнейшей системой жизнеобеспечения любого города, независимо от количества проживающих в нем жителей. Все мы ежедневно пользуемся транспортом, а значит - вашим трудом. И это профессиональный праздник - еще один повод для нас высказать слова благодарности за ваш труд.

Pages