Умови проведення та участі в аукціоні

I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. ВИЗНАЧЕННЯ

AVTO-TRADE - Аукціонний сервіс онлайн. В даній Угоді йдеться про інтернет - аукціон наданий інтернет-сайтом www.avto-trade.com.ua (далі Avto-Trade).

ТОВАР (ЛОТ) - Транспортний засіб, який знаходиться у власності продавця і є предметом продажу на Avto-Trade, відповідно до даної Угоди.

КОРИСТУВАЧ - Фізична або юридична особа, яка через проведення процедури реєстрації отримує доступ до послуг Avto-Trade і може приймати участь в аукціонних торгах, купувати лоти за фіксованими цінами, а також виставляти лоти на продаж.

ПРОДАВЕЦЬ - Особа, що продає товар або послугу за допомогою Avto-Trade (власник товару).

ПОКУПЕЦЬ - Особа, яка здійснює покупку товару за допомогою Avto-Trade.

АУКЦІОН - Процедура формування ціни товару, виставленого на продаж на Avto-Trade.

РЕЄСТРАЦІЯ - Процедура створення аккаунта на Avto-Trade.

УГОДА - Угода, адресована будь-якій особі, є офіційною, публічною пропозицією, носить характер публічного договору та відповідно до ст. 633 ЦК України має належну юридичну силу. Відповідно до цієї Угоди Avto-Trade пропонує користувачеві послуги з використання інтернет-аукціону для розміщення інформації про товар з метою подальшого придбання або продажу товарів іншими користувачами.

1.2. ПРЕДМЕТ УГОДИ

Предметом цієї Угоди є надання можливості користувачам, які мають доступ до Інтернету, розміщувати інформацію на www.avto-trade.com.ua про намір продати або купити товар (транспортний засіб).

ІІ.УМОВИ УЧАСТІ ТА ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ WWW.AVTO-TRADE.COM.UA

2.1. Користувачем може бути фізична або юридична особа, яка має адресу електронної пошти і яка досягла повноліття (18 років).

Всі автомобілі, пропоновані для участі в аукціоні будуть виставлені на аукціон. Продавець має право вибрати як мінімальну (стартову ціну) так і максимальну суму за лот, попередньо вказавши мінімальну ціну кроку ставки.

2.2. Користувач, що пройшов реєстрацію, має можливість:

- відправляти повідомлення користувачам c допомогою опцій "Поставити питання Продавцю" і "Надіслати e-mail користувачеві";

- робити ставки на аукціонах;

- здійснювати покупки за ціною «Купити зараз»!;

- залишати відгуки;

- спілкуватися на форумі;

2.3. Під час проведення аукціону його учасники можуть обмінюватися коментарями з приводу виставлених лотів, відправляти повідомлення про них зацікавленим особам, підписуватися на новини торгів на той чи інший лот.

2.4. Торг може проводитися до певного часу (протягом певного терміну, встановленого правилами аукціону з моменту виставлення товару на торг) або до моменту досягнення певної встановленої продавцем оптимальної ціни.

2.5. Покупець, який визнаний переможцем торгів, повідомляється про це електронною поштою або по телефону. Йому також повідомляється електронна адреса та контакти продавця. Покупець оформлює замовлення, переходячи за посиланням на сторінці товару. Адміністрація сайту зв'язується з продавцем для подальшої домовленості про умови доставки та оплати товару.

2.6. Перед укладенням контракту адміністрація сайту встановлює зв'язок із Продавцем і Покупцем (електронною поштою або по телефону) для обговорення спірних питань, які можуть виникнути та обговорення оплати комісійних зборів за надані послуги продажу авто на аукціоні Авто-Трейд.

ІІI. ПРАВА АВТО-ТРЕЙД

Авто-Трейд залишає за собою право відмовити в доступі для користувачів без пояснення будь-яких причин. Авто-Трейд має право анулювати обліковий запис в будь-який час. У разі, коли обліковий запис користувача буде скасований, це не вплине на будь-які договори купівлі-продажу раніше створених облікових записів на Авто-Трейд, користувач буде як і раніше пов'язаний з будь-якими транспортними засобами, які вже зареєстровані або з його конкурсними пропозиціями, що надійшли від імені користувача.

IV. ПРАВА КОРИСТУВАЧІВ

Всі користувачі мають ім'я (логін) користувача і пароль. Вони є суворо конфіденційними і не повинні бути передані іншим особам. У випадку, якщо користувач став підозрювати, що хтось ще має доступ до його облікового запису, він повинен негайно повідомити адміністрацію сайту, яка буде блокувати подальший доступ до облікового запису, щоб запобігти зловживанням системою. Користувач в такому випадку отримує новий пароль. Користувач завжди несе відповідальність у разі використання іншою особою його персональних даних. Всі права, що відносяться до системи Авто-Трейд, включаючи всі положення, умови, авторські права, торгові марки та інші нематеріальні права, що стосуються систем захищені. Будь-яка форма копіювання, реплікації заборонена.