Наші послуги

АвтоТрейд пропонує своїм клієнтам широкий і докладний спектр послуг і оголошень з продажу автомобілів. Скориставшись нашими послугами продажу/купівлі авто, Ви можете бути впевненим, що Ваше оголошення побачать тисячі потенційних клієнтів з різних міст і регіонів нашої країни.

  • Допомога у продажі Вашого автомобіля і прийом на комісію

На нашому сайті представлені нові автомобілі та б / в автомобілі провідних брендів світових виробників у відмінному стані. Завдяки нашим послугам, Ви отримаєте максимум ефективності від досить складної операції, що має назву “купівля / продаж” автомобіля по всій території Україні.
Якщо у вас є потреба в продажі свого автомобіля, але немає ні часу, ні поняття як це вигідно зробити, довірте це нашим фахівцям. Продажем Вашого автомобіля будуть займатися компетентні співробітники нашого сайту.

  • Пошук автомобіля під замовлення

Наша компанія надає послуги з доставки нових і старих автомобілів всіх типів. Якщо Ви визначилися з вибором автомобіля - марка, модель, колір кузова і багато інших, важливих для Вас складових - проте такого автомобіля немає в продажу на території України - ми готові зайнятися Вашим замовленням.

Терміни постачання і сума передоплати за бажаний  автомобіль обумовлюються в кожному окремому випадку індивідуально.

  • Допомога при виборі автомобіля, консультації щодо вибору

Ми допоможемо Вам підібрати і купити надійний і технічно бездоганний автомобіль за прийнятною для Вас ціною і при цьому не зіткнутися з обманом і шахрайством. Довірте всі ці проблеми і труднощі нашим кваліфікованим експертам, і результат не змусить себе чекати.
Наші найкращі співробітники переглянуть безліч варіантів автомобілів, які відповідають Вашим критеріям. Ми забезпечуємо перевірку технічного стану обраного Вами автомобіля в спеціалізованому автосервісі. Особливу увагу звертаємо на правильність заповнення документів при оформленні автомобіля.

  • Розмитнення автомобілів

На даному сайті ви зможете отримати інформацію з питань митного оформлення автомобілів.

Ми надаємо такі послуги як:

  • Допомога при розмитненні автомобілів
  • Консультації по розмитненню автомобілів
  • Юридичний супровід
  • Послуги консультування
  • Послуги страхування

Наша компанія забезпечує серйозний підхід до питань безпеки, і тому ми розглядаємо своєчасне і надійне страхування як запоруку стабільності і спокою в майбутньому. Сьогодні питання про страхування автомобіля є досить важливим. Тому увага акцентується на пошуку детальної інформації та відповіді на питання: «Скільки коштує страховка?», «Яка страховка надійніша?», «Де вигідніше купити страховку?». Ми готові надати Вам детальну інформацію про страхування ОСЦПВ, КАСКО та інших програм страхування.